У селищі міського типу Єзуполі Тісменского району (Прикарпаття) в місцевій лікарні виявили двері від карцеру з написами жертв НКВС.
У першій половині минулого століття в приміщенні лікарні розташовувалася в'язниця. А ще на території цього медичного закладу неодноразово знаходили людські останки.
Самі двері пофарбовані білою фарбою і на написи і тризуби, висічені на дверях, ніхто раніше не звертав уваги.
«Красили-фарбували, і так і зафарбували, поки я не побачив. Можливо, не розуміли навіть значення. Оскільки при радянській владі за тризуб по голові не погладили б. Там 10-15 шарів фарби», — розповідає головний лікар Михайло Запухляк.
Двері будуть передані на дослідження фахівцям в Івано-Франківськ.
Зображення: Firtka