29 січня 2018 року Latvijas Pasts на підтримку латвійських спортсменів на XXIII зимових Олімпійських іграх в Південній Кореї випустила марку зі спортивної серії «Bobsleigh» («Бобслей»).
На XXIII зимових Олімпійських іграх Латвія буде представлена 34 спортсменами в 5 видах спорту. На церемонії відкриття Олімпійських ігор прапор Латвії буде нести бобслеїст Даумант Дрейшкенс.
«Ми бажаємо успіхів латвійським олімпійцям і закликаємо всіх сприяти успіху і визнання цього виду спорту завдяки бобслейній поштовим маркам», — розповів Марчіс Вілканс, голова правління Latvijas Pasts.
Автор дизайну — художник Лудіс Даніланс. Марка видана тиражем в 50 000 примірників. Вона призначена для відправки простого листа на території Латвії. Номінальна вартість новинки — 0,61 євро. Також випущений конверт першого дня тиражем 1 000 примірників, його гасіння відбудеться 2 лютого.